Snížená cena Haas+Sohn NOVARA Zvětšit

Haas+Sohn NOVARA

0618018070000

Novinka

Nabízíme jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%! Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. 

Více detailů

Skladem u dodavatele

Akce Jotul

24 955 Kč

24 955 Kč

Vlastnosti

Nominální výkon (kW)
průměr kouřovodu (mm) 180 mm
Připojení kouřovodu Horní a zadní
Externí přívod vzduchu
Rozsah celkového výkonu 4 - 12,7 kW
Účinnost 80 %
Spotřeba paliva 0,8 - 3,5 kg
Provozní tah 12 Pa
Délka polen 45 cm
Výhřevnost 55- 229 m3
Váha 179 kg
Záruka 2 roky
Palivo dřevo a brikety
Terciální přívod vzduchu
Rozměr skla (Š x V) 678x400 mm
Rozměry celkové (V x Š x H) 1230/778/527 mm

Další info

Novara krbová vložka HAAS+SOHN

Nabízíme jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%! Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. Výhodou ocelové vložky je šetrnější provoz pro obytné prostředí z důvodu nižší povrchové teploty oproti vložce litinové. Díky šamotové vyzdívce topeniště má také vyšší akumulaci tepla a stabilnější provozní teploty. Charakteristická je větší svítivost ohniště do prostoru. Životnost litinové a ocelové vložky je v dnešní době srovnatelná. Na rozdíl od vložky dvouplášťové, která se přehřívá a potřebuje ventilátor, poskytuje jeden plášť i další výhody. Teplo, které vložka vydává, ohřívá i vzduch v meziprostoru mezi vložkou a obestavbou. Ta zároveň i teplo akumuluje. Výhodou je, že prostor mezi obezdívkou a krbovou vložkou je dostatečně veliký a tudíž se naráz ohřívá velké množství vzduchu. Díky dostatečně velkým mřížkám nedochází k přehřívání – na rozdíl od dvouplášťových, kde je nutný ventilátor pro zrychlení proudění vzduchu. Všechny krbové vložky firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 229. Kvalita krbových vložek je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínkyekologického a bezpečného provozu.  

Terciální spalování– dvojí spalování šetří palivo

Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.  

Externí přívod vzduchu (CVP) - ideální pro nízkoenergetický dům

Možnost přívodu spalovacího vzduchu z venkovních prostor. Nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Velmi vhodné do dobře izolovaných prostor.  

Vyměnitelný výměník– možnost výměny výměníku za záslepku

Výměník se dá do kamen kdykoliv doplnit, popř. jej vyjmout a nahradit záslepkou. Tato vlastnost je výhodná v případě zapojení nebo odpojení otopného systému. Zjednodušuje se tím celkový servis kamen.  

Antireflexní sklo - bezpečnost.

Speciální antireflexní sklo s antireflexní vrstvou odráží zpět do topeniště teplo, které by jinak běžně používané sklo zahřívalo na mnohem vyšší teplotu. 

Doprava zdarma pouze při platbě předem! 

Recenze

Zatím nebyla napsána žádná recenze.

Napsat recenzi

Haas+Sohn NOVARA

Haas+Sohn NOVARA

Nabízíme jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%! Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. 

Napsat recenzi

30 další(ch) výrobky(ů) v této kategorii: