Stavebně izolační desky 21 výrobky(ů)

Podkategorie

 • Grenaisol

  tepelně izolační desky

  Grenaisol je výrobce vermikulitových stavebně izolačních desek a vermikulitových desek do topeniště. Stavebně izolační desky Grenaisol jsou vyráběny z expandovaného vermiculitu a speciálního anorganického pojiva, které zabezpečuje vysokou odolnost proti teplotním šokům a vysokým teplotám a to do 1250°C. Grenaisol desky jsou zdravotně nezávadné a neobsahují žádná asbestová, minerální  nebo skleněná vlákna. Stavebně izolační desky Grenaisol mají dostatečnou pevnost, mechanickou stabilitu, vysokou odolnost s vysokým elektrickým odporem a nízkou tepelnou vodivost.

 • Promasil 950 KS PROFI

  Izolační desky

  Tepelně izolační desky Promasil patří mezi nejkvalitnější izolanty na trhu. Používají je i profesionální kamnářské firmy. Vyznačují se velmi vysokou odolností vůči žáru (jejich provozní teplota činí až 1000 o C). Promasil využijete na izolaci krbových kamen a krbů, pecí, kotlů nebo kouřovodů. Tyto kalciumsilikátové desky jsou lehké a snadno opracovatelné, manipulaci s nimi zvládne každý šikovný kutil. Další výhodou desek Promasil je, že jsou spojením tepelné izolace a izolačního zdiva.

 • Promasil 1000 L

  Promasil® 1000 L jsou universální kalciumsilikátové desky určené pro aplikaci při stavbě krbů a kamen. Díky vyšší objemové hmotnosti jsou dostatečně staticky pevné pro stavbu plášťů teplovzdušných a teplovodních krbů. Velké formáty desek v kombinaci s vysokou rozměrovou přesností nabízejí široké využití při izolování a stavbě plášťů.
   

 • Skamotec

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: DESKY SUPERISOL PATŘÍ DO PRŮMYSLU ! PRO STAVBU KRBU SE POUŽÍVÁ SKAMOTEC 225.

  SKAMOTEC 225 jsou velice lehké, křemičitano-vápenaté desky s vysokou tepelnou odolností. Jedná se o stavební materiál, který přináší zcela novou kvalitu zpracování při stavbě a obezdívání krbů.

 • Thermax

  THERMAX® – osvědčená kvalita po více než 30 let


  Základní surovinou většiny THERMAX® výrobků je vermikulit, přírodní minerál získaný povrchovou těžbou. Vermikulit je klasifikován jako zdravotně nezávadný a tudíž je velmi poptáván pro ekologicky udržitelnou výstavbu budov a v průmyslu.

Zobrazeno 1 - 21 z 21 výrobků
Zobrazeno 1 - 21 z 21 výrobků